Elva_kk_muster_Blogi
Avaldatud: 16.01.2018
Alustame matkasarja matkadega Eesti 100 sünnipäevakuul- veebruaris!

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus kutsub EV 100 aastal peredega loodusesse liikuma ja rahvustraditsioone tundma õppima!

Alustame matkasarja matkadega Eesti 100 sünnipäevakuul- veebruaris!

3. veebruaril kell 11.00 toimub matkasarja talvine matk

Loe lisaks
Avaldatud: 04.01.2018
Head uut aastat Elva vallas!
Uue aasta tulekuga on ametlikult alustanud tegevust Elva vald. Eks toob see kaasa rida erinevaid muutusi, kuid muudab piirkonna kindlasti rikkamaks, eriti mis puudutab puhkemajandust.
Loe lisaks
Avaldatud: 02.12.2017
Jõulukuu Elvas

Mis oleks veel toredam, kui jõulukuu esimesel hommikul katab maad ilus valge lumi? Ehk see, et lumi jääbki maha või hoopis see, et terve kuu aega saab erinevate tegevustega jõulustressi maandada. Meieni on jõudnud rida erinevaid toredaid sündmusi, mis detsembris Elvas pühade rõõmu toomas, mistõttu tegime neist suisa kalendri. Kirjutame juurde mõned kommentaarid, kuidas detsembrit sisustada.


Loe lisaks
Avaldatud: 23.10.2017
Kui õhus on vihjeid lähenevast talvest

Koolivaheaeg on tõeliselt karge ilmaga alanud ja kaugel pole see talvgi. See ei tähenda, et nüüd peaks pimedate õhtute masendusse maanduma ja enne nina välja ei pista, kui kevad jälle käes. Midagi põnevat toimub alati ja tegime väikese ülevaate:  

Loe lisaks
Avaldatud: 14.09.2017
Kuldne sügis ootab aktiivselt aega veetma

Sel ajal, kui eestlased ostavad üksteise võidu päikesereise, et natukenegi jumet peale saada, kutsume meie teis nautima kaunist Eestimaa sügist.

Loe lisaks
Avaldatud: 08.07.2017
Elva leidub suvel igale maitsele miskit
Täna, 8.juuli, leiab aset taaskord populaarne Elva Kohvikutepäev. Hommikusööki pakkunud Kasteheina kodukohvik on kõigil külalistel maitsvat pannkooki kõhud täis toitnud, kui teised veel viimaseid kibekiireid ettevalmistusi teevad. 15 erinevat kohvikut ootavaid üle terve Elva kuni hiliste õhtutundideni.
Loe lisaks
Avaldatud: 21.04.2017
Matkamaratoni infokiri
Loe lisaks
Avaldatud: 17.02.2017
Kui tali ei taha kuidagi tulla?
Paistab, et see lumi jääb ka sel aastal sinna taeva, mis ei tähenda, et talve nautida ei saaks.
Loe lisaks