Elva tutvustus

Tere tulemast Elvasse! Asume 20 minutilise autosõidu kaugusel Tartust ning kahe ja poole tunniga peaks meie juurde saama pealinnast rongiga. Miks siis ikkagi Elvasse?
Esiteks on meie järvede pärast, millest soojeim on Verevi järv. Teiseks mändiderohked parkmetsad, mis metsaradu täis. Selle kõige juurde mõnus aedlinnamiljöö  seda kõike saab Elvast. 

Aega saab siin linnas sisustada mitmeti, olgu selleks siis mõni kontsert, näitus või spordivõistlus. Kellele looduses liikumine südamelähedane, siis Elva on just õige sihtkoht. Nii järved kui jõgi kutsuvad ujujaid aastaringselt. Metsarajad on ideaalsed matkamiseks ja jooksmiseks, kiviviske kaugusel asub Tartu Maratoni rada. Elva on tuntud kui loodusest ja vaikusest kantud loomeinimeste meelispaik, mida juba 20.sajandil hindasid intellektuaalid. Linnapilti ilmsetavad suvilaarhitektuurile omased stiilinäited. 

Elvasse võid tulla koos kallima, pere või sõpradega. Leiate kindlasti midagi meelepärast, mida näha või teha. Kui linnast jääb väheseks, saab alati külastada linna ümbritsevat puhkepiirkonda ja seda läbi aasta.