Elva_kk_muster_Blogi
Avaldatud: 23.04.2019
SA Elva Kultuur ja Sport pakub tööd spordijuhile ja turismijuhile
SA Elva Kultuur ja Sport on kuulutanud välja konkursi Elva valla spordijuhi ja turismijuhi kohale. Kui sa tunned, et tahad panustada Tartumaa ühe suurima valla spordi või turismi arengusse, siis saada juba täna oma avaldus teele!
Loe lisaks
Avaldatud: 22.04.2019
Kuues Matkamaraton viib Elva jõe ürgoru matkarajale!
Käesoleva aasta 1.mail, algusega kell 11, leiab taas aset traditsiooniline Matkamaraton. Kuuendat korda toimuv matkapäev viib sel aastal Elva Maastikukaitseala ühele pikimale rajale – Elva jõe ürgoru matkarajale. Matkamaratoni algus ja lõpp on Elva Kultuurikeskuse juures. Sündmuse korraldavad koostöös SA Elva Kultuur ja Sport ning Vapramä-Vellavere-Vitipalu SA.
Loe lisaks
Avaldatud: 21.03.2019
Elva turismiinfo statistika ülevaade 2018.aasta kohta
Järgnev ülevaade on koostatud Elva turismiinfopunkti külastusstatistika põhjal, mis kätkeb endast otseselt klientide teenindamisest saadud andmeid, mitte lävepaku ületanute kvantiteeti.
Loe lisaks
Avaldatud: 12.02.2019
Millal sa viimati Elvas käisid?
Möödunud nädalavahetusel toimus Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses järjekordne turismimess Tourest 2019. Elva puhkepiirkond osales  Puhka Eestis hallis eraldi pinnal. Uurides, millal külastajad viimati Elva piirkonnas käisid, selgus kahte moodi tõde: kas see mälestus on kümnete aastate tagune või siis elab seal vanaema, õde, sõber või muu sugulane. Tore oli tõdeda, et Elva ei ole tundmatu asukoht Põhja – Lätis.
Loe lisaks
Avaldatud: 25.01.2019
Suur tali toob kaasa turismimessi TourEst2019
Loodame, et olete nautimas seda suurepärast Eesti talve, kus sel aastal jagub nii lund kui pakast, et suusatada, uisutada, kelgutada ja ringi matkata. Ei istu ka meie niisama ja imetle seda kaunist talve, vaid oleme juba möödunud aasta lõpust usinasti ettevalmistusi teinud. Ettevalmistusi milleks? Eks ikka suurimaks turismimessiks, mis meil Eestis aset leiab – TourEsti 2019.
Loe lisaks
Avaldatud: 02.10.2018
Kuldne sügis täis parimat meelelahutust!

Viskame pilgu aknast välja, märkad kuidas puud on juba kollased. Suvine põud on pelgalt mälestus, sest vihmast juba puudu ei tule. Sellised ilmad on parim aeg külastada mõnda kontserti, etendust või ammutada tarkust mõnest kohtumisest! Sügismasendust aitavad peletada:

Loe lisaks
Avaldatud: 24.08.2018
Veel enne kui kõik on uus septembrikuus…
Suured soojad on tänaseks meenutus ning päris mitmed vihmavalinguid on üle käinud. Puudel lehedki annavad märku, et aeg on taas kuldkollaseks maastik värvida. Koolilapsed loevad päevi, mil taas „tööle“ asutakse. Stop! Nädalajagu suve on veel vähemalt ees ja sellega jõuab palju korda saata, viska pilk peale.
Loe lisaks
Avaldatud: 06.08.2018
Saalihooajaks vormi ehk Elva spordikuu!
Suvesoe on kõrvetanud omajagu ning paras aeg on valmistuda uueks saalihooajaks või siis….järgmiseks rannahooajaks?! Igatahes on käima läinud teist aastat aset leidev Elva spordikuu, mis kätkeb endas treeninguid, võistlusi, sündmusi jne. Veel enam – kõik oma tublid kogutud kilomeetrid saab treeningpäevikusse kirja panna ning lubatud on auhindadegagi premeerida. Nii, et sügiseks vormi!
Loe lisaks
Avaldatud: 30.06.2018
Viis sündmust muusikasõbrale, millest juulis Elvas osa saada!
Mai kuu kuumalainest on saanud pelgalt mälestus, traditsiooniline Eesti jaaniilm on ka üle elatud, mistõttu on paras aeg on töökohustused kabinetisügavustesse jätta ja puhkust nautida. Sündmused, mis ootavad ja meelitavad, jagub üle terve maarjamaa, kuid anname omapoolsed soovitused, millest üks muusikasõber Elvas olles kindlasti ilma ei tohiks jääda.
Loe lisaks
Avaldatud: 16.01.2018
Alustame matkasarja matkadega Eesti 100 sünnipäevakuul- veebruaris!

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus kutsub EV 100 aastal peredega loodusesse liikuma ja rahvustraditsioone tundma õppima!

Alustame matkasarja matkadega Eesti 100 sünnipäevakuul- veebruaris!

3. veebruaril kell 11.00 toimub matkasarja talvine matk

Loe lisaks
Avaldatud: 04.01.2018
Head uut aastat Elva vallas!
Uue aasta tulekuga on ametlikult alustanud tegevust Elva vald. Eks toob see kaasa rida erinevaid muutusi, kuid muudab piirkonna kindlasti rikkamaks, eriti mis puudutab puhkemajandust.
Loe lisaks
Avaldatud: 02.12.2017
Jõulukuu Elvas

Mis oleks veel toredam, kui jõulukuu esimesel hommikul katab maad ilus valge lumi? Ehk see, et lumi jääbki maha või hoopis see, et terve kuu aega saab erinevate tegevustega jõulustressi maandada. Meieni on jõudnud rida erinevaid toredaid sündmusi, mis detsembris Elvas pühade rõõmu toomas, mistõttu tegime neist suisa kalendri. Kirjutame juurde mõned kommentaarid, kuidas detsembrit sisustada.


Loe lisaks
Avaldatud: 23.10.2017
Kui õhus on vihjeid lähenevast talvest

Koolivaheaeg on tõeliselt karge ilmaga alanud ja kaugel pole see talvgi. See ei tähenda, et nüüd peaks pimedate õhtute masendusse maanduma ja enne nina välja ei pista, kui kevad jälle käes. Midagi põnevat toimub alati ja tegime väikese ülevaate:  

Loe lisaks
Avaldatud: 14.09.2017
Kuldne sügis ootab aktiivselt aega veetma

Sel ajal, kui eestlased ostavad üksteise võidu päikesereise, et natukenegi jumet peale saada, kutsume meie teis nautima kaunist Eestimaa sügist.

Loe lisaks
Avaldatud: 08.07.2017
Elva leidub suvel igale maitsele miskit
Täna, 8.juuli, leiab aset taaskord populaarne Elva Kohvikutepäev. Hommikusööki pakkunud Kasteheina kodukohvik on kõigil külalistel maitsvat pannkooki kõhud täis toitnud, kui teised veel viimaseid kibekiireid ettevalmistusi teevad. 15 erinevat kohvikut ootavaid üle terve Elva kuni hiliste õhtutundideni.
Loe lisaks
Avaldatud: 21.04.2017
Matkamaratoni infokiri
Loe lisaks
Avaldatud: 17.02.2017
Kui tali ei taha kuidagi tulla?
Paistab, et see lumi jääb ka sel aastal sinna taeva, mis ei tähenda, et talve nautida ei saaks.
Loe lisaks