Matkamaraton 2019Tagasi

Sündmuse info:
Matk
01.05.2019 kell 11:00 Eelregistreerimisega Elva Maastikukaitseala
Broneeri koht
Traditsiooniliselt kutsume teid taas Elva puhkepiirkonda avastama maratoni vormis. Viimastel aastatel moeks saanud, siis ootame teid 1.mail Elva Kultuurikeskuse juurde, kus üheskoos võtta ette pikem matkateekond Elva piirkonna matkaradadel, et nautida ilma, seltskonda ja mis kõige tähtsam - puhkust looduses.

Kui möödunud aastatel oleme matkanud Mosinale, Lukele, Hellenurme ning ümber Elva linna, siis sel aastal võtame ette teekonna Elva jõe ürgoru matkarajal. Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutuse eestvedamisel valminud matkarada on armastatud nii tulihingeliste matkaliste kui pühapäeva matkajate seas. Seega on viimane aeg visata pilk peale sellele suurepärasele rajale.

Matkapäeva algus nagu ikka, kell 11:00, Elva Kultuurikeskuse juures. Paneme teid ilusti kirja, jagame infot päeva kohta ning siis võtame suuna matkarajale. Pärast saabume taas Elva Kultuurikeskusesse, sööme suppi, loosime õnne ning tõmbame päevale joone alla.

Matkamaratonil osalemiseks pane ennast kirja juuresoleva broneeringuvormi kaudu! Jälgi infokanaleid, kus hoime teid kursis kõigega, mis päeva puudutab!

Kohtumiseni!
_______________________________________________________
Matkamaratoni õnneloosi toetavad: 

Järgmised sündmused